top of page

 

TRAMPOLÍNY A TRAMPOLÍNOVÉ IHRISKÁ PRE MALÉ, STREDNÉ AJ VEĽKÉ CENTRÁ!

Po interiérových ihriská, prichádza nový zábavný trend a podnikateľský zámer interiérové trampolínové centrá. Na európskom trhu sa úspech trampolínových centier potvrdil, neprestajne priťahuje návštevníkov a preto prinášame túto možnosť aj pre slovenských podnikateľov. Výhodou
trampolínových centier zábavy je celoročná prevádzka a zábava pre všetky vekové kategórie bez obmedzenia. Trampolínové centrá zábavy splnili všetky očakávania hľadačov zábavy.

Najväčšou výhodou trampolínových zábavných centier je, že sú určené pre všetkých či už máte 4 alebo 99 rokov. Interiérové trampolínové arény sú určené pre rodiny, deti, mládež, dospelých či už na firemné zábavy, spoločenské akcie alebo fitnes programy, dancing jumping, dodgeball amatérske i profi zápasy. Každý si môže zaskákať podľa svojho vkusu či už do vybláznenia, podľa hudby, spolu s priateľmi simultánne,
súťažiť o najvyšší výskok, skákať s fitnes inštruktorkou alebo zahrať s kamarátmi dodgeball. Variant pre verejnosť alebo súkromné akcie je viac než dosť.


Druhy a spôsoby využitia trampolín:
- trampolíny s penovými bazénmi
- basketbalové trampolíny
- dodgeball trampolíny
- trampolíny na tancovanie
- aerobik trampolíny
- fitness trampolíny
- akrobatické trampolíny
- adrenalínové trampolíny s prekážkovou dráhou (molitané prekážky, lanový rebríky ponad bazén s mäkkými penami, šplhanie, iné.)
- trampolíny pre najmenších, pre batoľatá
- zákazkové rozmery trampolín
- zákazková výroba farebných prevedení

OBJEDNAJTE SI SVOJ PRODUKT EŠTE DNES!

Naše produkty dodávame do 25-30 pracovných dní..

ZÁRUKA A KVALITA

Objednajte si produkty od nás a okrem kvalitného značkového produktu s certifikátom dostanete ešte aj 24 mesiacov záruku.

PREZRITE SI KATALÓG​ PRODUKTOV

Ako jedna z mála spoločností na trhu máme cenník aj katalóg produktov online, ale aj v .pdf katalógoch.

VYŽIADAJTE SI KALKULÁCIU

Našli ste si konkrétny produkt a chcete si ho dať upraviť a objednať? Vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu a my Vám flexibilne pošleme potrebné informácie.

bottom of page