top of page

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Interiérové ihriská REATEK - moderný dizajn a kvalitné spracovanie, ktoré Vám prinesie úspech

Moderné a spoľahlivé interiérové ihriská, ktoré lákajú rodiny s deťmi

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť návštevnosť alebo získať opakované návštevy Vašej kaviarne, cukrárne, pizzerie alebo či inej prevádzky? Hľadáte overené riešenie, ktoré Vám prinesie nejednu výhodu a prejaví sa vo zvýšenom predaji? V tomto prípade ste na správnom mieste a my Vám ponúkame riešenie s našim interiérovým ihriskom špeciálne pre Vašu cukráreň, kaviareň a pizzeriu. Naviac, panelový systém týchto typov ihrísk je pre Vašu prevázdku ako stvorený - montáž ihriska si viete zabezpečiť prakticky vo vlastnej réžii a ihrisko môžete v prípade nutnosti aj kedykoľvek demontovať a premiestniť alebo uskladniť.

 

Je overené, že rodiny s deťmi vyhľadávajú miesta, kde si môže rodič v kľude oddýchnuť, prečítať si časopis / noviny, podebatovať s inými zakiaľ sa jeho deti majú možnosť aktívne hrať. Preto sa objavuje v každej rodine pravidelne otázka kam s deťmi. Deti v nejednej rodine vyberajú kam sa ide a hlavne prečo. Najčastejšie prečo je preto lebo sa tam dá hrať, zabávať a užiť si rovesníkov a všetky tieto výhody spája jednoduchá vec zariadiť vo svojej cukrárni, kaviarni či pizzerii detské interiérové ihrisko.

 

Naše ihriská zamerané špeciálne pre kaviarne, cukrárne a pizzerie je možné rozmerovo, dizajnovo, výbavou i investične navrhnúť na mieru do vašej prevádzky. Žiadne pohodené plastové hračky, neprofesionálne riešenia, ktoré sú mimo hygienických noriem a vzbudzujú neporiadok, neútulnosť prevádzky. Nielen rodičia ale aj deti si vedia vybrať a nasmerovať rodičov kam chcú ísť. Preto sa staňte ich prvou voľbou a využite výhody našich ihrísk, ktoré Vám tieto dvere otvoria:

-        Odlíšte sa od konkurencie

-        Zvýšená návštevnosť

-        Opakovaná návštevnosť a obľúbenosť vďaka deťom

-        Zvýšený predaj

-        Spokojnosť zákazníkov

-        Bezplatná reklama odporúčanie medzi zákazníkmi navzájom ústne a sociálnych sieťach

-        Dostupné riešenie a rentabilné riešenie

bottom of page