top of page

Interiérové ihriská REATEK - moderný dizajn a kvalitné spracovanie, ktoré Vám prinesie úspech

Moderné a spoľahlivé interiérové ihriská, ktoré lákajú rodiny s deťmi

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť návštevnosť alebo získať opakované návštevy Vašej kaviarne, cukrárne, pizzerie alebo či inej prevádzky? Hľadáte overené riešenie, ktoré Vám prinesie nejednu výhodu a prejaví sa vo zvýšenom predaji? V tomto prípade ste na správnom mieste a my Vám ponúkame riešenie s našim interiérovým ihriskom špeciálne pre Vašu cukráreň, kaviareň a pizzeriu. Naviac, panelový systém týchto typov ihrísk je pre Vašu prevázdku ako stvorený - montáž ihriska si viete zabezpečiť prakticky vo vlastnej réžii a ihrisko môžete v prípade nutnosti aj kedykoľvek demontovať a premiestniť alebo uskladniť.

 

Je overené, že rodiny s deťmi vyhľadávajú miesta, kde si môže rodič v kľude oddýchnuť, prečítať si časopis / noviny, podebatovať s inými zakiaľ sa jeho deti majú možnosť aktívne hrať. Preto sa objavuje v každej rodine pravidelne otázka kam s deťmi. Deti v nejednej rodine vyberajú kam sa ide a hlavne prečo. Najčastejšie prečo je preto lebo sa tam dá hrať, zabávať a užiť si rovesníkov a všetky tieto výhody spája jednoduchá vec zariadiť vo svojej cukrárni, kaviarni či pizzerii detské interiérové ihrisko.

 

Naše ihriská zamerané špeciálne pre kaviarne, cukrárne a pizzerie je možné rozmerovo, dizajnovo, výbavou i investične navrhnúť na mieru do vašej prevádzky. Žiadne pohodené plastové hračky, neprofesionálne riešenia, ktoré sú mimo hygienických noriem a vzbudzujú neporiadok, neútulnosť prevádzky. Nielen rodičia ale aj deti si vedia vybrať a nasmerovať rodičov kam chcú ísť. Preto sa staňte ich prvou voľbou a využite výhody našich ihrísk, ktoré Vám tieto dvere otvoria:

-        Odlíšte sa od konkurencie

-        Zvýšená návštevnosť

-        Opakovaná návštevnosť a obľúbenosť vďaka deťom

-        Zvýšený predaj

-        Spokojnosť zákazníkov

-        Bezplatná reklama odporúčanie medzi zákazníkmi navzájom ústne a sociálnych sieťach

-        Dostupné riešenie a rentabilné riešenie

bottom of page